Ring 0,035ct WSI 2 farget 585
| Kjønn | Dame |
|---|---|
| Materiale | Gult gull, Hvitt gull |
| Gullinnhold | 14K (585) |
| Stener | Diamant |
| Diamant slip | Brilliant |
| Farge | Wesselton |
| Klarhet | SI |
| Carat | 0.035 ct. |
| Antall stener | 7 |
| Mål | B: 6.2 mm |
Få 15 % rabatt på Seiko! Fjern
Skip to contentMeld deg inn i
kundeklubben og
motta eksklusive tilbud.
"*" obligatorisk felt
Gjelder ikke allerede nedsatte varer.
| Kjønn | Dame |
|---|---|
| Materiale | Gult gull, Hvitt gull |
| Gullinnhold | 14K (585) |
| Stener | Diamant |
| Diamant slip | Brilliant |
| Farge | Wesselton |
| Klarhet | SI |
| Carat | 0.035 ct. |
| Antall stener | 7 |
| Mål | B: 6.2 mm |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.