Ring med 0,046ct WSI og Topas i hvitt gull
kr 10295
| Kjønn | Dame |
|---|---|
| Materiale | Gult gull |
| Gullinnhold | 14K (585) |
| Stener | Diamant, Topas |
| Diamant slip | Brilliant |
| Farge | Wesselton |
| Klarhet | SI |
| Carat | 0.046 ct. |
| Mål | B: 7.1 mm, H: 7.1 mm |
BLI MEDLEM – OG FÅ 15 % PÅ DITT NESTE TISSOT-KJØP Fjern
Skip to content
Meld deg inn i
kundeklubben og
motta eksklusive tilbud.
"*" obligatorisk felt
Gjelder ikke allerede nedsatte varer.
kr 10295
| Kjønn | Dame |
|---|---|
| Materiale | Gult gull |
| Gullinnhold | 14K (585) |
| Stener | Diamant, Topas |
| Diamant slip | Brilliant |
| Farge | Wesselton |
| Klarhet | SI |
| Carat | 0.046 ct. |
| Mål | B: 7.1 mm, H: 7.1 mm |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.