Ring 0,05ct WSI 585
kr 11395
| Kjønn | Dame |
|---|---|
| Materiale | Gult gull |
| Gullinnhold | 14K (585) |
| Stener | Diamant |
| Diamant slip | Brilliant |
| Farge | Wesselton |
| Klarhet | SI |
| Carat | 0.05 ct. |
| Antall stener | 7 |
| Mål | B: 4.2 mm |
BLI MEDLEM – OG FÅ 15 % PÅ DITT NESTE TISSOT-KJØP Fjern
Skip to content
Meld deg inn i
kundeklubben og
motta eksklusive tilbud.
"*" obligatorisk felt
Gjelder ikke allerede nedsatte varer.
kr 11395
| Kjønn | Dame |
|---|---|
| Materiale | Gult gull |
| Gullinnhold | 14K (585) |
| Stener | Diamant |
| Diamant slip | Brilliant |
| Farge | Wesselton |
| Klarhet | SI |
| Carat | 0.05 ct. |
| Antall stener | 7 |
| Mål | B: 4.2 mm |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.