Casio Timeless – MQ-24B-1BEF
kr 499
| Kassens størrelse | 34.9 mm |
|---|---|
| Kasse høyde | 7.8 mm |
| Kasse materiale | Resin |
| Glass | Mineral |
| Urskive | Sort |
| Vanntett | Vannresistent |
| Urverk | Quartz |
| Lenke / Rem | Gummirem |
| Materiale Lenke/Rem | Resin |
BLI MEDLEM – OG FÅ 15 % PÅ DITT NESTE TISSOT-KJØP Fjern
Skip to content
Meld deg inn i
kundeklubben og
motta eksklusive tilbud.
"*" obligatorisk felt
Gjelder ikke allerede nedsatte varer.
kr 499
| Kassens størrelse | 34.9 mm |
|---|---|
| Kasse høyde | 7.8 mm |
| Kasse materiale | Resin |
| Glass | Mineral |
| Urskive | Sort |
| Vanntett | Vannresistent |
| Urverk | Quartz |
| Lenke / Rem | Gummirem |
| Materiale Lenke/Rem | Resin |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.