Anheng i gull med diamant 0,18 ct WP
kr 9799
Bestillingsvare
| Materiale | Hvittgull |
|---|---|
| Gullinnhold | 14K |
| Stener | Diamanter |
| Farge | Wesselton |
| Klarhet | P |
| Antall diamanter | 33 |
| Carat | 0, 18 ct. |
| Mål | H: 13 mm, B: 6 mm |
BLI MEDLEM – OG FÅ 15 % PÅ DITT NESTE TISSOT-KJØP Fjern
Skip to content
Meld deg inn i
kundeklubben og
motta eksklusive tilbud.
"*" obligatorisk felt
Gjelder ikke allerede nedsatte varer.
kr 9799
Bestillingsvare
| Materiale | Hvittgull |
|---|---|
| Gullinnhold | 14K |
| Stener | Diamanter |
| Farge | Wesselton |
| Klarhet | P |
| Antall diamanter | 33 |
| Carat | 0, 18 ct. |
| Mål | H: 13 mm, B: 6 mm |
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.