Anheng Evighetstegn i 14K gult gull med 0,003ct WSI diamanter
kr 3695
| Kjønn | Dame |
|---|---|
| Materiale | Gult gull |
| Gullinnhold | 14K |
| Stener | Diamant |
| Farge | Wesselton |
| Klarhet | SI |
| Carat | 0.003 ct. |
| Bredde | 5.5 mm |
| Høyde | 11.8 mm |
Bli den første til å omtale “Anheng Evighetstegn i 14K gult gull med 0,003ct WSI diamanter”
Andre Espeland modeller
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.