Du har ingen produkter i handlekurven.
Tilbake til butikken
KLOKKER
SMYKKER
Viser 25–37 av 37 produkterSortert etter nyeste
Longines Heritage Classic – Sector Dial – L2.828.4.53.6
Longines Heritage Classic – Sector Dial – L2.828.4.53.2
Longines Avigation BigEye – L2.816.1.93.2
Longines Legend Diver Bronze No Date – L3.774.1.50.2
Longines Heritage Classic Chronograph – L2.830.4.93.0
Longines Flagship Heritage – L4.795.4.58.0
Longines Heritage – L2.828.4.73.2
Longines Heritage – L2.828.4.73.0
Longines Heritage Military – L28194932
Longines Legend Diver Watch – L3.774.2.50.9
Longines Flagship Heritage – L4.795.4.78.2
The Longines Avigation BigEye 41.00 mm – L2.816.4.53.2
Longines Master Collection – L2.893.4.92.0
Meld deg inn i vår kundeklubb og motta en rabattkode på 15% til ditt første kjøp.
Du blir den første til å få inspirasjon, informasjon om nyheter og eksklusive rabatter før alle andre.
"*" obligatorisk felt PhoneDette feltet er for valideringsformål og skal stå uendret.Fornavn Fornavn E-post* Δ
"*" obligatorisk felt
Δ
Brukernavn eller e-postadresse *Påkrevd
Passord *Påkrevd
Husk meg Logg inn
Mistet passordet ditt?
E-postadresse *Påkrevd
En lenke for å angi et nytt passord vil bli sendt til e-postadressen din.
Abonner på vårt nyhetsbrev
Dine personopplysninger brukes til å behandle ordren din, øke brukervennligheten på denne nettsiden og andre formål som beskrevet i våre personvernregler.
Registrer